Termékek Menü
0
Ön itt jár: > >

Karrier

Érdekel az internetes kereskedelem?

Szívesen kipróbálnád benne magad?

A Süss Velem.com Webáruház tartalom fejlesztési és  adminisztrációs feladatainak ellátására  keressük

webáruház asszisztens

 munkatársunkat 8 órás munkavégzésre!

Munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete és alkalmazása
  • Internet gyors és hatékony használata
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Probléma megoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség (írásban és szóban egyaránt)
  • Cukrász végzettség, vagy középfokú végzettség és sütésben szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes, precíz munka.

Előnyt jelent:

  • Honlap, blog készítésben, vezetésben szerzett tapasztalat, de ha saját blogod van az még jobb!

  • Nem gond, ha közmunkásként dolgozol vagy pályakezdő vagy.

Feladat:

  • termék oldalak szövegeinek szerkesztése
  • tartalomfejlesztés
  • adminisztráció

Amit nyújtunk:

  • Megbízható, stabil munkahely

  • Nyugodt környezet

  • Fix jövedelem

  • Jó csapat

  • Fejlődési lehetőség, előrejutás

Munkavégzés helye:  Kaposvár, Dómbóvári út 1., illetve lehetőség van tapasztalat szerzést követően részben otthoni munkavégzésre.

  • biro.viktoria@sussvelem.com e-mail címre küldött webáruház asszisztens tárgyú e-mailben
  • fényképes önéletrajzzal és motívációs levéllel

Jelentkezési határidő: 2017. május 21.

Cukrász kellékek raktárról
Márkák
Ország Boltja díj

Gazdagmami

Az év anyavállalata

2015

különdíj

Akciós cukrász kellékek