Barion Pixel

Karrier - Raktáros/árubeszerző pozíció

Szereted a változatosságot, és a fizikai munkától sem riadsz meg? Ha nem akarsz egész nap a gép előtt ülni és szívesen mozogsz, akkor jó helyen jársz!

Raktáros-árubeszerző pozícióba keresünk egy remek csapattagot

Olvass tovább!

Ebben a munkakörben az lesz a feladatod, hogy:

  • Az R-V Webshop Kft. raktárát és készletét rendben tartsd,
  • A csomagokhoz szükséges termékeket a polcokra tedd, ezzel biztosítva a csomagolók gyors munkavégzését,
  • Beszerezd az árut különböző kaposvári és budapesti cégektől, emiatt elvárjuk a B kategóriás jogosítványt, és vezetési tapasztalatot autópályán is,
  • A beérkezett árukat átvedd és kipakold vagy a raktárba átvidd.
  • Mint minden munkakörnek, ennek is van egy minimális adminisztrációja, ami kapcsán precizitást és pontos jelentést fogunk kérni teljesített feladataidról.

Stabil állást kínálunk számodra, ahol hosszú távra tervezünk veled.

Összetartó és vidám csapatunk van, és biztosítunk számodra betanítást, hogy könnyen bele tudj rázódni a munkakörödbe.

Munkavégzés helye:  Kaposvár, Dombóvári út 3.,

Ha mindez tetszik neked, akkor jelentkezz további információkért:

Az oldal tetejére