Egyik kedves vásárlónk, Erika csodás kerámia tárgyakat készít szilikon fondant formázók használatával. A szilikon formák segítségével ékszereket, hűtőmágneseket, dísztárgyakat is alkot.
Ezt a kedves levelet írta nekünk:
"Kedves Süss Velem csapat!
Régebben már írtam, hogy én nem sütéshez használom amiket a webáruházukban vásárolok, hanem kerámiákhoz.
Megígértem hogy küldök fotókat, most gyorsan össze is válogattam mi mindenhez használom őket. Elnézést kérek előre is, kicsit sok lesz!
Készítek belőlük ékszereket, hűtőmágneseket, vagy rátétként használom ceruzatartókon, tálakon, vázákon, bögréken, stb. Van, hogy csak egy-egy részletet vágok ki a mintából, és úgy használom.
Nagyon szeretek Önöktől vásárolni, nagyon bőséges a kínálat, és jók az árak!
Örülök hogy vannak, és köszönöm a lehetőséget!
Üdvözlettel: Dallos Erika"
Ha te is kedvet kaptál az ékszer készítéshez, ékszer alkatrészeket a Csinálj ékszert webáruházban találsz!