Erdei gyümölcs paszta IceMan 200 g

Cikkszám: 1070607-20w
Egységár: 12.950,00 Ft/kg
Kedvenc termékek közé teszem
2.590 Ft
Menny.:
db

Termékleírás

Az Erdei gyümölcs paszta IceMan 200 g nem csupán egy alapanyag – ez a paszta egy valódi érzéki kaland a konyhában. Már az első kanál után megérted, miért imádják a sütni vágyó nők és kreatív háziasszonyok ezt a terméket: mert minden cseppje a természet vad, édes ízét rejti magában.

Az erdei gyümölcs paszta lenyűgözően gazdag és sűrű állagú, tele friss, illatos bogyós gyümölcsök esszenciájával. Képzeld el, ahogy a málna, a kék áfonya, a ribizli és a feketeszeder robbanásszerűen megjelenik a szádban – egyszerre édes, fanyar, frissítő. Ez a paszta nem csak egy ízesítő, hanem maga az elragadtatás.

Képes vagy vele új életet lehelni a legegyszerűbb süteménybe is. Egy tortakrém, ami eddig csak "finom" volt, most lélegzetelállítóvá válik. Egy macaron, ami eddig aranyos volt, most szemet nyitó élménnyé alakul. Egy ganache, ami eddig átlagosnak tűnt, most izgalmas csavart kap. És mindez egyetlen kanál erdei gyümölcs pasztával.

Ez a termék azoknak készült, akik nem félnek a merészségtől, akik a konyhájukban is hősként viselkednek. Ha szeretsz alkotni, kísérletezni, vagy csak feldobnád a családi ebéd utáni desszertet, ez a paszta a te titkos fegyvered.

Olyan ízélményt nyújt, ami után nem lesz visszaút a megszokott, unalmas krémekhez. Az Erdei gyümölcs paszta IceMan 200 g maga a varázslat – tedd próbára, és lásd, ahogy a sütik iránti rajongás új értelmet nyer!

Miért pont ez a termék?

  • fantasztikusan intenzív, természetes ízélményt ad

  • sokoldalúan felhasználható a desszertkészítésben

  • elég egy kevés belőle, mégis hatalmas hatása van

Felhasználási tippek:

  • keverd joghurtba vagy túrókrémbe, hogy új szintre emeld a reggelid

  • fagyaszd le jégkrém formában – csodát művel a nyári hőségben

  • keverd vajkrémhez, és alkoss egyedi ízű díszítőkrémet tortákhoz

Felhasználási alkalmak:

  • romantikus vacsorák édességeinek ízesítéséhez

  • gyerekzsúrokon színes, gyümölcsös cupcake-ekhez

  • ajándékba szánt, házi bonbonok töltelékeként

Vegyél egy üveggel, és dobd fel a süteményeidet ezzel a Erdei gyümölcs paszta IceMan 200 g-mal, aminek minden cseppje örömteli, merész és ellenállhatatlan ízélményt hoz az otthonodba!

Paraméterek

Csomagolás Visszazárható műanyag doboz
Nettó tömeg 0.2kg
Tárolás Hűvös, száraz helyen.
Összetevők erdei gyümölcsök (kék áfonya, ribizli, feketeszeder, málna százalékos arányban), cukor, glükózszirup, savanyúságot szabályozó anyagok (citromsav, borkősav), színezékek (antociánok), módosított keményítő, aromák, zselésítőanyag (pektin), tartósítószer (kálium-szorbát)

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!